Certificates of Excellence and Distinction in Teaching - Recipients, Spring 2013

› Certificates of Distinction
› Certificates of Excellence


Certificates of Distinction

AESTH&INTP    20: Calista Anne McRae
AESTH&INTP    20: David A de Bary Nee
AESTH&INTP 20: Daniel Benjam Williams
AESTH&INTP 21: Coleman Connelly
AESTH&INTP 41: Elena Fratto
AESTH&INTP 41: Vera Koshkina
AESTH&INTP 58: Taylor Marie Walsh
AFRAMER 10: Rhae lynn Barnes
AFRAMER 10: Theodore Benjamin Miller
AFRAMER 109: Richard Sands
AFRAMER 119x: Jeffrey Eric Eden
AFRAMER 131: Ernest Julius Mitchell
AFRAMER 90r.g: Patrick Sylvain
AFRAMER 90r.j: Oscar Bayingana
AFRAMER 90r.q: Flora Akyeampong
ANTHRO 1190: Jeffrey Charles Dobereiner
ANTHRO 1610: Non Arkaraprasertkul
ANTHRO 2722: Peter Lynn Mcmurray
ANTHRO 2745: Alasdair Simon Donald
APMTH 105: David Cheng Liu
APMTH 105: Phillip Z Yao
APMTH 105:Charlotte Anna Persson-gulda
APMTH 106: Jamin Lebbe Sheriff
APMTH 107: Paul Emanuel Handorff
APMTH 111: Armin Pourshafeie
APMTH 115: Joseph Gerard Fitzgerald
APMTH 121: Jack Douglas Greenberg
APMTH 121: Ming Yin
APMTH 121: Toan Duc Phan
APMTH 21b: Evelina Tsoncheva
APMTH 50: Rajiv Tarigopula
APPHY 235: Katherine Reece Phillips
ARABIC A: Ali asgar Hussamuddin Alibhai
ARABIC A: Lispeth Jane Nutt
ARABIC Bb: Gregory Halaby
ARABIC Bb: Hassan Saleh Shiban
ASTRON 100: Maria Rebecca Drout
ASTRON 120: Sarah Wellons
ASTRON 16: Joshua George Suresh
ASTRON 16: Lauren Nicole Woolsey
ASTRON 189: Anjali Tripathi
ASTRON 193: Ian Philip Czekala
ASTRON 201b: Christopher Michael Faesi
BCMP 201: Aaron Gregory Schmidt
BCMP 234: Kristin Melissa Rose
BE 125: Pichet Adstamongkonkul
BIOSTAT 233: Denis Madison Agniel
BIOSTAT 244: Abhishek Chakrabortty
CHEM 135: Anupong Tangpeerachaikul
CHEM 135: Martin Georg Strebl
CHEM 158: Robert Watson Day
CHEM 158: Ruixuan Gao
CHEM 165: Alexander Julian Nichols
CHEM 165: Nicolas Per Dane Sawaya
CHEM 20: Brandon David Conley
CHEM 20: John Christopher Janetzko
CHEM 20: John Michael Nicoludis
CHEM 20: Kaitlin Schaefer
CHEM 255: Michael Glenn Campbell
CHEM 27: Alex Gordon Sieg
CHEM 27: Jeremy Ying
CHEM 27: Peter Maughan Wright
CHEM 27: Shimwoo Lee
CHEM 27: Smaranda Craciun
CHEM 40: Benjamin Lin
CHNSE 106b: Tony Dahao Qian
CHNSE 120b: Jun& Zhao
CHNSE 120b: Shutan Dong
CHNSE 123xb: Wenhui Chen
CHNSE 130b: Jiani Zhang
CHNSE 130b: Panpan Gao
CHNSE 130xb:Hsin-hung Yeh
CHNSE 140b: ErqiannXu
CHNSE 140b: Panpan Gao
CHNSE 150: Jiani Zhang
CHNSE 163: Hsin-hung Yeh
CHNSE Bb: Fang Pan
CHNSE Bb: Kang Zhou
COMPSCI 1: Lexis Beryl Ross
COMPSCI 124: Christi Coolidge Anderson
COMPSCI 161: Daniel Wyatt Margo
COMPSCI 161: David Andrew Holland
COMPSCI 161: Max Wang
COMPSCI 161: Robert Thomas Bowden
COMPSCI 171: Azalea Annien Vo
COMPSCI 171: Chelsea Ann SenYeh
COMPSCI 171: Mark Jacob Pritt
COMPSCI 171: Ran Hou
COMPSCI 20: Won Ik Lee
COMPSCI 207: Andrew Wang
COMPSCI 207: Ying Xiong
COMPSCI 229: Jonathan Robert Ullman
COMPSCI 280: Ron Zvi Stern
COMPSCI 365: Michael Adam Gelbart
COMPSCI 51: Hannah V Gommerstadt
COMPSCI 51: Kenny Yu
COMPSCI 51: Kevin Michael Schmid
COMPSCI 51: Randy Joseph Miller
COMPSCI 51: Robert Thomas Bowden
COMPSCI 51: Yuechen Zhao
CULTR&BLF 17: Thomas John Keeline
CULTR&BLF 21: Adam David Stack
CULTR&BLF 35: Rebecca Aileen Katz
CULTR&BLF 43: Offer Dynes
CULTR&BLF 45: John North Radway
CULTR&BLF 45: Leonar Ian Neidorf
CULTR&BLF 55: Jacob Barth Risinger
DRAMA 114: Ashleigh Reade
DRAMA 130r: Ashleigh Reade
E-PSCI 109: Jacqueline Austermann
E-PSCI 133: Hannah Marie Horowitz
E-PSCI 182: Emily F. Smith
E-PSCI 22: Lei Zhu
E-PSCI 281r: Ethan E Butler
E-PSCI 56: Justin Vincent Strauss
EASTD 97ab: Einor Keinan-segev
EASTD 97ab: Eric Tanner Schluessel
ECON 10: Anne Nathali LeBrun
ECON 10: Daniel Dale McMann
ECON 10: Iwan Perma Djanali
ECON 10: Rachel Deyett Werkema
ECON 1010b: Valerie Shen
ECON 1127: Avi Isaac Feller
ECON 1389: Mahesh Venkat Karra
ECON 1410: Gregory Alan Bruich
ECON 1420: James Grant Lee
ECON 1420: Mark Abraham Shepard
ECON 1460: Jacob Wallace
ECON 1661: Richard Leonard Sweeney
ECON 2010d: Rohan Kekre
ECON 2020b: Sarah Elizabeth Reynolds
ECON 2052: Mira Anna phyllis Frick
ECON 2120: Mikkel Plagborg-Moller
ECON 2390c: Martin Sebastian Rotemberg
ECON 970: Akos Lada
ECON 970: Anastassia Fedyk
ECON 970: Dorian B. Klein
ECON 970: Heather Elisabeth Lanthorn
ECON 970: John Paul Quattrochi
ECON 970: Jonatan Arbel
ECON 970: Marek Hlavac
ECON 970: Natalie Danielle Bau
ECON 970: Ovul Sezer
ECON 970: Robert Howard Neugeboren
ECON 970: Roy Shapira
ECON 970: Sabrina Tugendrajch Howell
ECON 970: Vladimir Bosiljevac
ECON 970: Xiaofei Pan
ECON 980b: Emily Glassberg Sands
ENG-SCI 1: Kimberly Marie Murdaugh
ENG-SCI 120: Won Kuk Lee
ENG-SCI 123: Laura Adams
ENG-SCI 155: Paul William Coote
ENG-SCI 173: Christine Michelle Zgrabik
ENG-SCI 173: Kathryn Jessica Greenberg
ENG-SCI 227: Donal Padraic Holland
ENG-SCI 228: Meredith Anne Duffy
ENG-SCI 252r: Paul Loschak
ENG-SCI 51: Johnathan Michael Budd
ENG-SCI 6: Suzane Simoes de sa
ENGLISH 103g: Albert Joseph Mcmullen
ENGLISH 115b: Stella Wang
ENGLISH 131: Seth Philip Herbst
ENGLISH 168d: Anne Julia Wyman
ENGLISH 170a: Ari Ross Hoffman
ENGLISH 170a: Brian Kruzick Goodman
ENGLISH 192: Heather Laura Brink-Roby
ENGLISH 55: Adam Nathaniel Scheffler
ENGLISH 57: Misha Teramura
ENGLISH 60: Carra Glatt
ESPP 10: Dayoung Lee
ESPP 10: Kim Sarah Maria Smet
ESPP 90c: Anne Loftin Weber
ETH-REASON 30: Kerstin Haase
ETH-REASON 32: Adam Yale Stern
ETH-REASON 32: Kris Jonathan Trujillo
ETH-REASON 32: Simos Zeniou
EXPOS 40: Marjori Eve Zohn
FOLKMYTH 90i: Christina Grace Phillips
FRENCH 30: Maxime Triquenaux
FRENCH 40: Jessica Leigh Tanner
FRENCH 50: Tali Sarah Zechory
FRENCH 61c: Ericka Karina Knudson
FRENCH 61m: Jessica Leigh Tanner
FRENCH Aa: Pauline Marie Leonie Bera
FRENCH Ab: Elena Feijoo
FRENCH Ab: Marion Labourey
FRENCH Ab: Stefanie Anne Goyette
FRENCH Acd: Morgane Kieffer
FRENCH C: Franck Andrianarivo Rakotobe
FRSEMR 33o: Dylan R. Ladds
GERMAN A: Arndt Luemers
GERMAN Bab: Anh Nguyen
GERMAN Bab: Christa Santina Wirth
GERMAN Cb: Emily Erin Jones
GERMAN Cb: Seth Edward Lafond Peabody
GERMAN Dab: Ruth Sondermann
GHHP 50: Hummy Song
GHHP 50: Kirstin Woody Scott
GHHP 99:  Sorapop Kiatpongsan
GOV 1061: Gregory Andrew Conti
GOV 1074: Adam J Lebovitz
GOV 1780: Hye young You
GOV 2001: Konstantin Daniel Kashin
GOV 2001: Margaret Earling Roberts
GOV 40: Erin Ashley Baggott
GOV 40: Robert Jay Schub
GOV 40: Sparsha Saha
GOV 62: Jeffrey Arshad Javed
GOV 94ch: Joshua Laurence Cherniss
GOV 94go: George Soroka
GOV 94hu: Cosette Dobrzanski Creamer
GOV 94sl: Sergio Imparato
GOV 94ss: Shauna Lani Shames
GOV 94za: Bernardo Marc Zacka
GOV 97: Bradley Alan Hinshelwood
GOV 97: Chiara Superti
GOV 97: Emily R Clough
GOV 97: Evann Geneva Smith
GOV 97: John Louis Marshall
GOV 97: Kyle Alan Jaros
GOV 97: Melodie Chika Ogawa
GOV 97: Oliver Craig Bevan
GOV 97: Ruxandra Paul
GOV 97: Tae-Yeoun Keum
GOV 97: Yascha Benjamin Mounk
GREEK Ab: Alexander Stephen Williams Forte
GREEK Bb: Calliopi Ioannis Dourou
HAA 96a: Ashley Danielle Mendelsohn
HIST 1272: James Robert Martin
HIST 79j: Philippa Lesley Hetherington
HIST 84x: Brian Kruzick Goodman
HIST 97: Andrew David Baker
HIST 97: Jeremy Benjamin Zallen
HIST 97: Joshua Albert Specht
HISTSCI 157: Joelle Maroun Abi Rached
HISTSCI 97: Latif S Nasser
HISTSCI 97: Mariel Louise Wolfson
HISTSCI 97: Megan Patrice Shields-stromsness
HISTSCI 97: Myrna Lynn Perez
IMUNOL 204: Camilla Engblom
ITAL Aa: Francesco Marco Aresu
ITAL Acd: Sarah Poling Luehrman
JAPAN 120b: Ayaka Masumoto
JAPAN 130b: Yumi Masui
JAPAN 140b: Toshihiko Mori
JAPAN Bb: Wakana Maekawa
JAPAN Bb: Yuta Mori
KOREAN Bb: Hyun ju Ha
LATIN 103: Coleman Connelly
LATIN Ab: Tyler A Flatt
LATIN Bb: Julia Crosser Scarborough
LATIN H: James Raynham Townshend
LIFESCI 120: Justin Robert Pritchard
LIFESCI 120: Karen Jane Kieser
LIFESCI 1b: Amy Hansen
LIFESCI 1b: Anindya Kumar Sen
LIFESCI 1b: Elizabeth Anne Brown
LIFESCI 1b: Evelyn Elisabeth Schwager
LIFESCI 1b: Xindan Wang
LIFESCI 1b: Yuen-Joyce Liu
LING 241r: Lauren Rice Eby
LITER 153:  Sara Michelle Yudoff
MATH 110: Mariel Nelson Pettee
MATH 113: Felix Jouwai Wong
MATH 117: Katherine Leigh Penner
MATH 123: Gurbir Singh Dhillon
MATH 129: Levent Alpoge
MATH 168: Irving Furusawa Dai
MATH 19a: Daniel Jacobs Kramer
MATH 1a: Angeline Lim Baniqued
MATH 1b: Alvin Lin Siu
MATH 1b: Emma Wills Rausch
MATH 1b: Jie Zhou
MATH 21b: Katherine Leigh Penner
MATH 223b: Chao Li
MATH 23b: Andrew Michael Garbarino
MATH 23b: Antonia Miruna Oprescu
MATH 23b: Isabel Marley Vogt
MATH 23b: William Minot Rafey
MATH 25b: Daniel Harrison Ranard
MATH 55b: Elena-madalina Persu
MATH 99r: Alexander Richard Perry
MATH 99r: Konstantin Matveev
MATH Mb: Katherine Leigh Penner
MCB 105: Eva Aimable Naumann
MCB 105: Timothy William Dunn
MCB 162: Michael J McDonald
MCB 192: Jacob Charles Carlson
MCB 234: Maurice Francis Joyce
MCB 56: Lukas Blackford Bane
MCB 56: Nicholas Regan Weir
MICROBI 201: Zofia Katherine Gajdos
MICROBI 210: Matthew Mark Ramsey
MOD-HEB 130b: Osnat Aharoni
MOD-HEB B: Michal Hasson
MODMIDEAST 111: Mohsen Goudarzi Taghanaki
MODMIDEAST 115: Asher Aviad Orkaby
MODMIDEAST 170: Arafat Abdur Razzaque
MODMIDEAST 170: Leonard G h Wood
MUSIC 127r: Joseph Giovanni Fort
MUSIC 150b: David Hyun-su Kim
MUSIC 152: Trevor Baca
MUSIC 167r: Ann Bridget Cleare
MUSIC 186: Austin M McMahon
MUSIC 187rg: Heng-jin Park
MUSIC 187rg: Kristopher Tong
MUSIC 264rs: Josiah Wolf Oberholtzer
MUSIC 295r: Peter Lynn Mcmurray
MUSIC 51b: Frank M Lehman
MUSIC 51b: Joseph Giovanni Fort
MUSIC 51b: Justin Michael Hoke
MUSIC 97c: Peter Lynn Mcmurray
NEUROBIO 204: Allison Eva Baker
NEUROBIO 204: Joseph Sumner Bell
NEUROBIO 95hfd: Catherine Irene Dubreuil
NEUROBIO 95hfh: Simon Barak Caine
NEUROBIO 95hfw: Kaushik Ghose
NEUROBIO 95hfx: Kyle Gobrogge
NEUROBIO 95hfy: Patrick J Mayo
OEB 103: Laura Penelope Lagomarsino
OEB 130: Brooke Elizabeth Flammang
OEB 130: Michael Brent Hawkins
OEB 223: Yuqi Qin
OEB 234: Anne Elizabeth Deangelo
OEB 290: Matthew Mark Ramsey
OEB 399: Alexis Stephania hsiao Harrison
OEB 399: Maude Wheeler Baldwin
OEB 53: Emily Jacobs-palmer
OEB 53: Evan Prentice Kingsley
OEB 53: James D Crall
OMPSCI 124: Vikram Nathan
PHIL 132: Paul Edward Schofield
PHIL 151z: Zeynep Soysal
PHIL 7: Olivia Bigelow Bailey
PHIL 97: Douglas Ray Kremm
PHIL 97: James Franklin Bondarchuk
PHIL 97: Richard Sanchez
PHYSCI 1: Alexander J. Soler
PHYSCI 1: Samuel Meltzer Blau
PHYSCI 1: Thomas Lee Markovich
PHYSCI 11: Alexander Masato Willis
PHYSCI 11: Chi-Han Chang
PHYSCI 11: Tian-Ming Fu
PHYSCI 3: Christopher W Jensen
PHYSCI 3: Evelina Tsoncheva
PHYSCI 3: Harry Mickalide
PHYSCI 3: Matthew Reiser Patton
PHYSCI 3: Natalie Mashian
PHYSICS 129: Jesse Dylan Crossno
PHYSICS 143a: Peter Komar
PHYSICS 145: Tomo Lazovich
PHYSICS 15a: Eric Alexander Bersin
PHYSICS 15a: Won Ik Lee
PHYSICS 223: David Olmstead Bracher
PHYSICS 253b: Prahar Mitra
PHYSICS 295a: David Isaiah Benjamin
PORTUG 30: Stephen Bocskay
PORTUG 40: Heloisa Pedrosa
PORTUG Ab: Conceicao A. Andrade
PORTUG Ab: Heloisa Pedrosa
PORTUG Ab: Luiz C Prazeres
PORTUG Ad: Luiz C Prazeres
PORTUG Ba: Viviane Gontijo
PSY 13: Amy Skerry
PSY 1453: Michael Cohen
PSY 15: Emile G. Bruneau
PSY 15: Maxwell Eli Joshua Levis
PSY 15: Regan M Bernhard
PSY 1901c: Christopher Rutt
PSY 1952: Jennifer Anne Sheehy-skeffington
PSY 971: Donal Cahill
PSY 971: Jordan Suchow
PSY 971: Justin Junge
PSY 971: Sarah Hope Lincoln
PSY 971bf:  Arin Tuerk
PSY 980o: Justin Anthony Junge
RELIGION 110: Charles George Carstens
RELIGION 110: Kip Carroll Richardson
RELIGION 1468: Klaus Christian Yoder
RELIGION 1655: Rakesh Peter dass
SANSKRIT 101b: Benjamin Luke Williams
SANSKRIT 102b: Gokul Madhavan
SCAND 90r.c: Frode Johansen Johansen
SCI-LIVSYS 17: Jeanette li Li Lim
SCI-LIVSYS 17: Jennifer Lynne Bruno
SCI-LIVSYS 19: Rachel Eugenia Blaine
SCI-LIVSYS 25: Brett A Huggett
SCI-PHYUNV 22: Michio Wendell Painter
SCI-PHYUNV 25: Archana Dayalu
SCI-PHYUNV 25: Mary Moore
SCI-PHYUNV 30: Laura Kay Schaefer
SCI-PHYUNV 30: Yale S Michaels
SCRB 162: Chaiyaboot Ariyachet
SCRB 162: Mohammadsharif Tabebordbar
SCRB 165: Ole Wiskow
SCRB 165: Tim Ahfeldt
SCRB 167: Anne Blanche Cresswell Cherry
SCRB 167: Ellen Marie Durand
SCRB 167: Mathew William Lensch
SCRB 187: Raymond W Coderre
SCRB 90: Youngeun Choi
SLAVIC 103: Oleh Kotsyuba
SLAVIC A: Daniel Luke claude Green
SLAVIC B: Tatyana Gershkovich
SLAVIC Bab: Alexandre Victorovich Gontchar
SOC-WORLD 14: Casey Daniel Bohlen
SOC-WORLD 14: Elizabeth Helen Cross
SOC-WORLD 14: Philipp Nicolas Lehmann
SOC-WORLD 24: Daria Natalie Van Tyne
SOC-WORLD 24: Djora Soeteman
SOC-WORLD 24: Joseph Kunhi Lee
SOC-WORLD 24: Mark George Shrime
SOC-WORLD 24: Paula Ning-Tze Chu
SOC-WORLD 31: James Sonam Walsh
SOC-WORLD 33: Non Arkaraprasertkul
SOC-WORLD 49: Liang Xu
SOC-WORLD 49: Yue Ding
SOCIOL 114: John Ben Snyder
SOCIOL 150: Jessica Tayloe Simes
SOCIOL 152: Claire Margery Dunning
SOCIOL 164: Ryann Elizabeth Manning
SOCIOL 190: David Alejandro Hurtado
SOCIOL 190: David Andrew Kim
SOCIOL 190: Lucy Sarah Stokes Pickard
SOCIOL 190: Sabrina Charise Selk
SOCIOL 202: Ekedi Amandine Mpondo-Dika
SOCIOL 254: Kristin Laurel Perkins
SOCIOL 97: Danilo Mandic
SOCIOL 97: Eleni Arzoglou
SOCIOL 97: Jonathan Jan Benjamin Mijs
SPANSH 30: Carolina Melgarejo Torres
SPANSH 30: Rebeca L Hey-colon
SPANSH 40: Lotte Bernarda Buiting
SPANSH 50: Andres Francisco Sanin
SPANSH 59: Alba Fabiola Aragon
SPANSH 61n: Paul Edwin Politte
SPANSH 90c: Rebeca L Hey-colon
SPANSH Aa: David Yague Gonzalez
SPANSH Aa: Maria celeste Moreno palmero
SPANSH Ab: David Yague Gonzalez
SPANSH Ab: Glenda Quinonez
SPANSH Ab: Luis Fernando Lopez
SPANSH Acd: Mariana San martin
SPANSH C: Cesar Perez
SPANSH C: Eugenio Lanzas
SPANSH C: Glenda Quinonez
SPANSH C: Maria S Ramirez-Lopez
STAT 100: Viviana Garcia Horton
STAT 104: Abdullah Nasser
STAT 104: Enzo Enrique Vasquez Toral
STAT 111: Edward Kao
STAT 111: Lazhi Wang
STAT 123: Bo Jiang
STAT 123: Jessica Jinin Hwang
STAT 123: Joseph Kelly
STAT 123: Raj Anand Bhuptani
STAT 140: Arman Sabbaghi
STAT 211: Peng Ding
STAT 221: Alexander Nicholas D' Amour
STAT 245: Viktoriia Liublinska
STAT 285r: Jonathan Michael Bischof
STAT 303hf: David Allan Watson
STAT 98: Daniel Leonard Cervone
SW 48:  Edoardo Campanella
TURKISH 121: Gulnora K Aminova
TURKISH A: Eda Ozel
US-WORLD 20: Adam Emanuel Sandel
US-WORLD 20: Alexander Rodney
US-WORLD 26: Elizabeth L Jemison
US-WORLD 34: Kaye Jocelyn Wierzbicki
US-WORLD 34: Steven Collier Brown
VES 123r: Ingrid Verona Pierre
VES 146r: Noritaka Minami
VES 150br: Jennifer Lim
VES 153br: Dylan R. Ladds
VES 165: Joana Chadwick Pimenta
VES 18: Ingrid Verona Pierre
VES 183: Stephanie Pui-lai Lam
VES 24: Scott Joseph Roben
VES 40a: Robert Brady Gill
VES 41a: Daniel B. Boardman
VES 41br: Daniel B. Boardman
VES 50: Nicole Antonia Salazar
VES 51a: Lucy Frances verne Lindsey
VES 52r: Lucy Frances verne Lindsey
VES 59: Gregory Joseph Gagnon
VES 83: John Andrew Hulsey
VES 96r: John Andrew Hulsey
WOMGEN 1168: Jessica Tseming Fei
WOMGEN 1168: Kris Jonathan Trujillo
WOMGEN 1168: Lissa Virginia Young
WOMGEN 1200hw: Rhae lynn Barnes



Certificates of Excellence

AFRAMER 97 Carla Denny Martin
ANTHRO 1025r Patricia Capone
ANTHRO 2722 Ernst Karel
APCOMP 274 David J Knezevic
APPHY 50b Carolann Koleci
ARABIC 131b Nevenka Korica
ARABIC 132 Nevenka Korica
ARABIC 241br Sami Mohmoud Alkyam
ARABIC A Dalia Abo Haggar
ARABIC A Luke Anthony Leafgren
ARABIC A Sami Mohmoud Alkyam
ASTRON 189 Ruth Ann Murray-clay
CHEM 165 Guiliano Scarcelli
CHNSE 120b Xuedong Wang
CHNSE 130xb Binnan Gao
CHNSE 150b Ye Tian
CHNSE 163 Wei Liu
CHNSE Bb Hongyun Sun
COMPSCI 207 Cristopher R. Cecka
DRAMA 166x Molly B. Pearson
E-PSCI 22 Hillary S. Jenkins
EASTD 121 Nara Dillon
ECON 1127 Cassandra Kossin Wolos
ENG-SCI 1 Sujata K Bhatia
ENG-SCI 103 Sumeeta Srinivasan
ENGLISH 115b Steven Peter Rozenski
ENGLISH 141 Katherine Bennett Gustafson
ENGLISH Calr Daniel J. Rubin
ENGLISH Cbbr Joshua David Bell
ENGLISH Chcr Joshua David Bell
ENGLISH Ckr Elizabeth Duffy Adams
ENGLISH Clr Daniel J. Rubin
ENGLISH Cnfr Darcy Frey
ENGLISH Cnnr Darcy Frey
EXPOS 20.078 Jane A Rosenzweig
EXPOS 20.082 Emily Jane Shelton
EXPOS 20.083 Zachary Sifuentes
EXPOS 20.099 Joaquin Sebastian Terrones
EXPOS 20.100 Joaquin Sebastian Terrones
EXPOS 20.103 Jane E Unrue
EXPOS 20.113 William Conrad Weitzel
EXPOS 20.128 Matthew T Levay
EXPOS 20.133 Owen Chen
EXPOS 20.140 James Patrick Herron
EXPOS 20.156 Kelsey W Mcniff
EXPOS 20.164 Jonah M Johnson
EXPOS 20.165 Jonah M Johnson
EXPOS 20.167 Dwight Fee
EXPOS 20.170 David Hahn
EXPOS 20.173 Adrienne Leigh Tierney
EXPOS 20.188 Michael Sean Allen
EXPOS 20.196 Deirdre Alanna Mask
EXPOS 20.219 Donna L Mumme
EXPOS 20.224 Brian T Fobi
EXPOS 20.225 Brian T Fobi
FRENCH 165 Francois Proulx
FRENCH 30 Carole Bergin
FRENCH 55 Carole Bergin
FRSEMR 21q Michael R Canfield
FRSEMR 34z Zachary Sifuentes
FRSEMR 36e John L. Barnard
FRSEMR 39s Theodore E. Stebbins
FRSEMR 42k Ofrit Liviatan
FRSEMR 48s Chiwen Bao
GERMAN 72 Daniel James Bowles
GOV 1020 Pedram Safari
GOV 1270 Yumiko Shimabukuro
GOV 94al Katie Jane Gallagher
GOV 94da Justin Daniel Gest
GOV 94fg Carlos E Diaz Rosillo
GOV 94lw Janet Ingram Lewis
HAA 96a Zaneta H Hong
HEB 1423 Kristi Lynn Lewton
HEB 1495 Brenda Charlene Frazier
HEB 1520 Meir Max Barak
HIST 1155 Noah Chaim Millstone
HIST 72m Julia Timpe
HIST 79i Heidi Jacqueline Tworek
HISTSCI 197 Jeanne Marie Haffner
HISTSCI 99b Christopher James Phillips
HSEMR-WI 75 Gregg Andrew Peeples
JAPAN 120b Ikue Shingu
JAPAN Bb Yuko Kageyama-Hunt
KOREAN 120b Hee-Jeong Jeong
KOREAN 130b Heeyeong Jung
KOREAN 140b Hee-Jeong Jeong
KOREAN Bxb Heeyeong Jung
KORHIST 113 Avram Asenov Agov
LATIN 112b Jan Felix Gaertner
LITER 97 Christine S. Lee
MATH 136 Adam Jacob
MATH 152 John T. Hall
MATH 154 Paul Bourgade
MATH 19a John T. Hall
MATH 1b Juliana Victoria Belding
MATH 223b Joseph David Rabinoff
MATH 23b Sarah Colleen Koch
MATH 285y Melody Tung Chan
MCB 234 Cheryl Denise Vaughan
MEDVLSTD 250 Evridiki Georganteli
MES 299b Susan Martha Kahn
MUSIC 150b Richard Beaudoin
MUSIC 186 Daniel Artie Henderson
MUSIC 51b Richard Beaudoin
MUSIC Bhf Olaf Leon Post
NEUROBIO 95hfp Laura M Magnotti
OEB 55 Collin H Johnson
PERSIAN 132r Daniel Reza Rafinejad
PERSIAN A Daniel Reza Rafinejad
PERSIAN Bb Daniel Reza Rafinejad
PHYSICS 153 Girma Hailu
PHYSICS 15a Carey Witkov
PSY 1507 Nicholas Peter Aramovich
PSY 980n Nicole E. Noll
RELIGION 97 Courtney Bickel Lamberth
SANSKRIT 101b Alex Watson
SAS 123 Richard Somers Delacy
SAS 190 Harpreet Singh
SCAND 115 Ursula Lindqvist
SLAVIC 103 Natalia Reed
SLAVIC 115 Natalia Pokrovsky
SLAVIC A Natalia Chirkov
SLAVIC Aa Farida Tcherkassova
SLAVIC Aab Natalia Chirkov
SLAVIC B Natalia Reed
SOC-STD 10b Bonnie M Talbert
SOC-STD 10b Carla Yumatle
SOC-STD 10b David G Leslie
SOC-STD 98lf Nikolas Prevelakis
SOC-STD 98ni Anush Kapadia
SOC-STD 98nq Nicole Dejong Newendorp
SOC-STD 98nt Matthew Walter Landauer
SOC-STD 98ny Olivia K. Newman
SOCIOL 98M Rachel Meyer
SPANSH 62 Daniel Aguirre Oteiza
STAT 98 Cassandra Kossin Wolos
SWEDISH Ab Ursula Lindqvist
URD 101 Richard Somers Delacy
URD 102 Richard Somers Delacy
URD 103b Richard Somers Delacy
VES 10a Katarina Burin
VES 10br Katarina Burin
VES 125 Matthew Richard Saunders
VES 150br Philippe Grandrieux
VES 195g Haden R. Guest
VES 24 Matthew Richard Saunders
VES 40a Mike Steven Mandel